“Memnuniyetsizliğin değil, müşterinin geri gelmesini sağlamak” felsefesiyle müşteri memnuniyetini sürekli kılmak temel kalite politikamızdır.

  •                 Sultan Pestil için müşteri memnuniyetinin vazgeçilmez koşulu, iç ve dış müşterileriyle gerekli iletişim kanallarını kurmak, onların beklenti ve şikayetlerini ele alarak toplam kalite anlayışı başta olmak üzere ürün ve satış sonrası hizmetleri geliştirmek.
  •                 Sultan Pestil kurumsal kimliği olan, güvenilir, saygın, disiplinli, kararlarında ve stratejilerinde tutarlı, toplam kaliteye inanan bir firmadır. Firma değerlerinden ödün vermeden, hijyen ve temizliğe önem veren, sağlıklı ürünler sunarak müşteri beklentilerini karşılamak vazgeçilmez koşuludur.
  •                 Sultan Pestil çalışanlar, tedarikçi ve müşterilerine karşı saygı ve sorumluluklarını yerine getirirken, çevreye, topluma ve sektöre karşı görevlerinin de bilinci içerisindedir. Çalışanlarının fikir, inanç ve düşüncelerine saygılıdır.
  •                 Sizler değerli önerileriniz ve eleştirilerinizle bizlere yol gösterebilir, kendimizi yenilememize, sizlerin hayal ettiklerinizi gerçekleştirmemize ve taleplerinize daha iyi uyum sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Sipariş vermek istiyorum